Junioriryhmien ilmoittautuminen auki!

20.08.2020

SBS Rupun junioriryhmät, aikataulut ja vetäjät kaudella 2020-2021

H-kerho 2015-, perjantaisin 17.00-18.00, Spiraali, Jenni Kutila ja Johanna Kastari
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2221750

G-kerho 2013-2014, torstaisin 17.00-18.00, Spiraali, Aksu Heikkilä ja Janne Höylänen
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2221746

F1-kerho 2011-2012, keskiviikkoisin 17.00-18.00, Spiraali, Jartsi Lehto
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2359380

F1-kilpa 2011-2012, Jartsi Lehto ja Joni Immonen
keskiviikkoisin 18.00-19.00, Spiraali
joka toinen torstai 18.00-19.00, Spiraali
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2359382

E2-pojat 2010, Heikki Hakala
maanantaisin 17.00-18.00, Kilpa, Spiraali
tiistaisin 16.30-17.30, Harraste, Spiraali
torstaisin 17.30-18.30, kaikki, Tahto Areena
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2221015

E1-pojat 2009, Ville Seppä / Mika Raiskio
tiistaisin 17.30-18.30, Harraste, Spiraali
tiistaisin 18.30-19.30 Kilpa, Spiraali
torstaisin 18.30-19.30 kaikki, Tahto Areena
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2221317

E-tytöt 2009-2010, perjantaisin 18.00-19.00, Spiraali, Joni Immonen
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2359390

D1-pojat 2007-2008, Timo Kuusisto / Onni Harjunmaa
tiistaisin, 18.15-19.30, Tahto Areena
torstaisin, 16.15-17.30, Tahto Areena
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2221755

C1-pojat, 2005-2006, Joni Immonen
tiistaisin, 19.30-20.30, Tahto Areena
torstaisin, 19.30-20.30, Tahto Areena
https://sbsrupu.myclub.fi/flow/events/2221756

Lisätietoja joukkueista ja ilmoittautumisesta:
sbsrupu@gmail.com

23.09.2020Salibandyseura Rupusakin harrastustuki kaudelle 2020-2021 on nyt haettavissa!
23.08.2020Covid-19, harjoitteluohjeet
20.08.2020Junioriryhmien ilmoittautuminen auki!
20.08.2020SunSäbä tulee taas!
24.07.2020M1 kausikortit myynnissä!
19.07.2020Huittisten maaottelut peruuntuivat
11.07.2020Salibandyleiri Tahto Areenalla 3.-6.8.20
24.05.2020Nimityksiä seurassa!
24.05.2020Miehet kakkoseen!
30.04.2020Tehdään hyvää!

Siirry arkistoon »